Fustan me jakë V të kryqëzuar Mango

1995L

SKU: 87064022

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me jakë V të kryqëzuar, prerje e shkurtër dhe me mëngë të gjata. Dizajn me bel të shënuar dhe me palë në pjesën e poshtme. 95% Poliester, 05% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA