Fustan me kopsa dhe rrip në bel Mango

3493L

SKU: 87095685

Fustan me mëngë të gjata dhe printe

l
m
s
xl
XS
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe me lidhëse beli, dizajn me printe. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA