Fustan me kopsa dhe mëngë të fryra Mango

SKU: 87028630

Fustan treçerekësh me kopsa, jakë V dhe mëngë të shkurra të fryra

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan linoje me gjatësi treçerekëshe dhe mëngë të shkurtra e të fryra, prerje të lirshme dhe përbërje linoje. Dizajn me jakë V dhe me kopsa në pjesën përpara. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë