Fustan me kopsa Mango

5243L

SKU: 17059069

Fustan treçerekësh me mbyllje me kopsa, dizajn me printe me pika të vogla

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Fustan treçerekësh me mbyllje me kopsa, dizajn me printe me pika të vogla, me dy tonalitete të kombinuara dhe me jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë