Fustan me kopsa Mango

SKU: 87075715

Fustan treçerekësh pa mëngë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh pa mëngë dhe me prerje të drejtë, me jakë klasike, mbyllje me kopsa, me lidhëse beli dhe me xhepa. 99% Poliester, 01% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA