Fustan me kuadrata dhe fjongo Prenatal

1445L

SKU: 672262

Fustan me fruda në mëngë dhe me kuardata në pjesën e poshtme

1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me mëngë të shkurtra me fruda; dizajn me kuadrata në pjesën e poshtme dhe me një fjongo në bel. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit