Fustan me kuadrata dhe printe Prenatal

1095L

SKU: 670337

Fustan me mëngë të shkurtra, me kuadrata dhe printe florale

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me mëngë të shkurtra, jakë rrethore dhe me butona në shpinë. Dizajn me kuadrata e me printe florale dhe me bel të shënuar me fruda të vogla. 95% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë