Fund me kuadrata Mango

3493L

SKU: 87064053

Fund me çarje anësore

l
m
s
XS
Lejla pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund me gjatësi treçerekëshe dhe me çarje anësore, dizajn me kuadrata dhe material elastik. 100% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA