Fustan me kuadrata me kontrast ngjyrash Mango

SKU: 87056307

Fustan i gjatë me mëngë të shkurtra dhe rrip beli

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me prerje të gjatë dhe mëngë të shkurtra e të fryra, dizajn me kuadrata me kontrast ngjyrash dhe me rrip beli. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA