Fustan me lule me rripa,Okaidi

2583L

SKU: 85907916

Vajzat vishen për të kërcyer në diell, për të festuar një ditëlindje ose për të shkuar me pushime! Fustan i lehtë, i printuar me lule të freskëta dhe i personalizuar me rripa të kryqëzuar me ngjyra të forta në pjesën e pasme.

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vajzat vishen për të kërcyer në diell, për të festuar një ditëlindje ose për të shkuar me pushime! Fustan i lehtë, i printuar me lule të freskëta dhe i personalizuar me rripa të kryqëzuar me ngjyra të forta në pjesën e pasme.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë