Fustan me mëngë të fryra Mango

SKU: 77989224

Fustan me mëngë të fryra

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me jakë rrumbullakët, me mëngë të gjata të fryra., 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Përzgjidh masën

XS, s, m, l

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA