Fustan me mëngë të gjata Mango

3493L

SKU: 87044022

Fustan me printe florale

l
m
s
XS
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata, prerje të drejtë dhe jakë rrethore. Dizajn me printe florale dhe lidhëse beli. 84% Viskoze, 16% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA