Fustan me mëngë të gjata Mango

6643L

SKU: 17049069

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata, me rrip beli

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata, me rrip beli dhe jakë V90% Viskozë 10% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë