Fustan me mëngë të shkurtra, Okaidi

4990L

SKU: 700641349

Fustan me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, me rrip tek pjesa e belit. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë