Fustan me mëngë të shkurtra Okaidi

1995L

SKU: 75771

Fustan me mëngë të shkurtra me printe me kuadrata

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Fustan me mëngë të shkurtra me printe me kuadrata, me jakë të rrumbullakët dhe kopsa dekoruese .2% Elastan 33% Viskozë 65% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë