Fustan me mëngë treçerekëshe Mango

5990L

SKU: 17032022

Fustan i shkurtër me mëngë treçerekëshe të fryra

l
m
s
XS
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë treçerekëshe të fryra, me jakë rrethore dhe pjesë të qepura horizontalisht në pjesën e poshtme. 100%Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë