Fustan me motive qendisje Obaibi

3990L

SKU: 95372

Fustan me motive qendisje dhe mëngë kulotë

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan për bebe vajzë. Dizajn me motive qendisje dhe mëngë të shkurtra kulotë. Mbyllje me kopsa nga pas. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë