Fustan me motive, Springfield

SKU: 7954338

Fustan me gjatësi deri në kavilje, me motive dhe rrip në bel.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me gjatësi deri në kavilje, me motive dhe rrip në bel.99% Viskoze, 1% Fije metalike

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë