Fustan me prerje të drejtë Mango

SKU: 87078631

Fustan i shkurtër pa mëngë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan i shkurtër pa mëngë dhe me jakë rrethore, dizajn bazik me prerje të drejtë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë