Fustan me prerje të gjatë e të lirshme Mango

SKU: 87085660

Fustan i gjatë me mëngë të shkurtra dhe copë të mbledhur

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me prerje të gjatë dhe mëngë të shkurtra, prerje e lirshme në pjesën e poshtme dhe copë e mbledhur në pjesën e sipërme. 55% Viskoze, 45% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi