Fustan me printe dhe fruda Mango

SKU: 17013777

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata me fruda

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata transparente dhe me fruda, dizajn me printe me dy tonalitete. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë