Fustan me printe dhe jakë rrumbullake Mango

SKU: 87047151

Fustan i shkurtër pa mëngë dhe me printe florale

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër pa mëngë dhe me jakë të madhe rrumbullake, dizajn me printe florale dhe me disa kopsa poshtë jakës. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA