Fustan me printe dhe thekë Springfield

SKU: 7952104

Fustan i gjatë me mëngë të shkurtra dhe bel të shënuar elastik me një lidhëse me thekë në skaje

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan i gjatë e i lirshëm me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore me buton, dizajn me printe me kontrast ngjyrash dhe me bel të shënuar elastik me një lidhëse me thekë në skaje. 98% Viskozë, 2% Fibër metalike

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë