Fustan me printe florale Mango

4990L

SKU: 17032012

Fustan treçerekësh me rripa të trashë dhe jakë V

l
m
s
XS
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me rripa të trashë dhe jakë V, dizajn me printe florale, me një çarje anësore vertikale në këmbë dhe hapje V në shpinë. 84% Viskoze,16% Poliamide

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë