Fustan me printe florale Mango

4990L

SKU: 17072011

Fustan treçerekësh me rripa të hollë dhe jakë rrethore

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me rripa të hollë dhe jakë rrethore, dizajn me printe florale dhe me një kordon lidhës për përshtatje në bel. 84% Viskoze,16% Poliamide

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë