Fustan me printe florale Mango

2990L

SKU: 17082008

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe jakë V

l
m
s
xl
XS
blu
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe jakë V, dizajn me printe florale dhe bel të shënuar me lidhëse. 98% Pambuk, 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë