Fustan me printe florale, Mango

5990L

SKU: 47035861

Fustan me printe florale me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me printe florale me mëngë të gjata, me jakë V dhe shirit elastik beli. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë