Fustan me printe florale Mango

4193L

SKU: 87074021

Fustan i gjatë me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
E zeze
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i gjatë e i lirshëm me mëngë të gjata. Dizajn me printe florale, jakë këmishe dhe me kopsa të plota në pjesën e parme. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE, ROZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA