Fustan me printe florale Mango

3493L

SKU: 87075665

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata

l
m
s
XS
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër dhe me mëngë të gjata e jakë V, dizajn me printe florale dhe prerje e lirshme. 70% Poliester, 30% Poliester i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA