Fustan me printe florale Mango

SKU: 87935661

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër dhe me mëngë të gjata e jakë V, dizajn me printe florale dhe prerje e lirshme. 65% Lyocell, 34% Poliester, 01% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA