Fustan me printe florale Mango

SKU: 87055719

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata dhe jakë V të kryqëzuar

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata dhe jakë V të kryqëzuar, dizajn me printe florale dhe lidhëse beli. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA