Fustan me printe florale Obaibi

3990L

SKU: 61304

Fustan me printe dhe fruda në supe

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me mëngë të shkurtra, dizajn me printe lulesh të vogla dhe me fruda në supe, mbyllje me zinxhir jo të dukshëm në supe. 2% Elastan, 31% Poliester, 67% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë