Fustan me printe florale Obaibi

SKU: 59164

Fustan me printe lulesh të vogla dhe me fruda në supe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me printe lulesh të vogla, me efekt xhinsi dhe me fruda në supe. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë