Fustan me printe florale Prenatal

2187L

SKU: 675320

Fustan i gjatë me jakë të drejtë me frudë përreth jakës

l
m
s
xl
XS
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i gjatë me jakë të drejtë të rënë në supe dhe me frudë përreth jakës; dizajn me printe florale me ngjyra të ndryshme në tonalitete pastel. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit