Fustan me printe florale Prenatal

2495L

SKU: 675505

Fustan me fruda në supe dhe me printe florale

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me jakë të drejtë dhe me fruda në supe; dizajn me printe florale shumëngjyrëshe në tonalitete pastel. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit