Fustan me printe florale Prenatal

1393L

SKU: 666529

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe printe

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe mbyllje praktike me tri butona në shpinë; dizajn me printe florale lehtësisht i kombinueshëm. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë