Fustan me printe tropikale Prenatal

1047L

SKU: 671493

Fustan me mëngë të shkurtra dhe me fruda

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me mëngë të shkurtra me fruda në mëngë dhe në kraharor; dizajn me printe florale shumëngjyrëshe. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit