Fustan me printe florale Springfield

4543L

SKU: 7959664

Fustan treçerekësh me mëngë të gjata dhe jakë V të kryqëzuar

34
36
38
40
42
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , , Tag:
Dërgesat

Fustan treçerekësh me mëngë të gjata dhe jakë V të kryqëzuar me kopsa, dizajn me printe florale dhe bel të shënuar. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë