Fustan me printe florale Springfield

5190L

SKU: 8952914

Fustan treçerekësh me rripa të trashë dhe jakë V me një lidhëse me thekë

l
m
s
xl
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me rripa të trashë dhe jakë V; dizajn me printe florale me kontrast ngjyrash dhe me një lidhëse me thekë në skaje në jakë. 53% Viskozë, 47% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë