Fustan me printe florale Springfield

4490L

SKU: 8959811

Fustan treçerekësh me fruda në jakë

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me jakë V me fruda dhe bel të shënuar elastik. Dizajn me printe florale. 99% Poliester, 1% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA