Fustan me printe gjethesh Mango

4990L

SKU: 17050174

Fustan i shkurtër me rripa dhe shpinë të zbuluar

l
m
s
XS
E Kuqe Korale
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan i shkurtër me rripa dhe jakë të drejtë, dizajn me printe gjethesh dhe një pjesë të zbuluar në shpinë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë