Fustan me printe leopard Mango

SKU: 17082024

Fustan treçerekësh me mëngë të shkurtra dhe printe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me mëngë të shkurtra dhe prerje të lirshme, dizajn me printe leopard. 97% Viskozë, 03% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë