Fustan me printe lulesh Mango

3594L

SKU: 87030573

Fustan I shkurtër me printe lulesh

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan I shkurtër me printe lulesh , jakë V , mëngë të shkurtra të fryra ,rrip dekorativ dhe zinxhir në pjesën e pasme. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA