Fustan me printe lulesh Mango

2994L

SKU: 87040534

Fustan I shkurtër me printe lulesh

l
m
s
XS
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan I shkurtër me printe lulesh me mëngë të gjata të fryra me kyçe elastike dhe bel elastik, jakë të rrumbullakët. 70% POLIESTER, 30% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA