Fustan me printe lulesh Prenatal

995L

SKU: 671635

Fustan me printe florale dhe fjongo në supe

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me rripa të trashë dhe jakë rrethore; dizajn me printe lulesh dhe me fjongo në supe. 95% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit