Fustan me printe, Mango

9490L

SKU: 47018634

Fustan me gjatësi treçerekëshe me rripa të hollë

l
m
s
XS
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me gjatësi treçerekëshe me rripa të hollë dhe printe florale. 37% Poliestër 63% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë