Fustan me printe, Mango

5990L

SKU: 57020252

Fustan i gjatë me printe florale

l
m
s
xl
XS
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i gjatë me printe florale, pa mëngë dhe me jakë rrethore. 85% Viskozë 15% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë