Fustan me printe Mango

SKU: 17047754

Fustan treçerekësh me printe të vogla florale me disa tonalitete dhe jakë katrore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan treçerekësh me printe të vogla florale me disa tonalitete dhe jakë katrore. Me një të carë vertikale në pjesën anësore të këmbës. 94% Poliestër 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë