Fustan me printe Mango

5290L

SKU: 27024040

Fustan trecerekësh me printe, me dy tonalitete

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan trecerekësh me printe, me dy tonalitete, me jakë V dhe me lidhje tek pjesa e belit. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit