Fustan me printe Mango

4190L

SKU: 27004016

Fustan treçerekësh me printe florale, me disa tonalitete

l
m
s
xl
XS
E zezë print
Lejla Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me printe florale, me disa tonalitete, me mëngë treçerekëshe dhe jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë